LIDHU

Përdorni formularin më poshtë dhe na pyesni për çdo gjë. Keni nevojë për ndihmë për të gjetur një komunitet pranë jush? Dëshironi të mësoni të meditoni? Duhet të gjesh një libër për të cilin ke dëgjuar? 

Na dërgoni një mesazh! Ne do t’ju kthehemi me një përgjigje sa më shpejt që të mundemi. Ju gjithashtu mund të dëshironi të bashkoheni me kanalet më të njohura në Telegram.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
VENDI

KANALI TELEGRAM I VENDIT BM

Ndiqni lajmet lokale nga Bhakti Marga e Vendit, të rejat rreth aktiviteteve, udhëtime brenda dhe jashtë vendit si dhe inspirime të shpeshta.

GAZETA E VENDIT BHAKTI MARGA

Bëhu i pari që merr përditësime.

NDËRKOMBËTARE

BM SOT

Ndiqni lajmet ndërkombëtare nga Bhakti Marga, përditësimet dhe raportet nga udhëtimet e Guruji-së, si dhe publikimet më të reja të videove të Njohuri nga Mjeshtri’ dhe ‘seancat Kirtan’.

BM SOT FOTO

Kanal i dedikuar ekskluzivisht për të shpërndarë fotografi dhe video nga udhëtimet e Guruji dhe ngjarjet më të mahnitshme të organizuara nga Bhakti Marga në të gjithë botën.

SATSANG TË PËRDITSHME NË TEMPULLIN SPN

Biseda të përditshme nga Śrīmad Bhāgavatam (mëngjes) dhe Bhagavad Gītā (mbrëmje), në Bhutabhrteshwarnath Mandir të Shree Peetha Nilaya (SPN) Ashram.

PERSONAT E KONTAKTIT

Swami VishwaAkashananda

+49 157 75409487

Kamakshi dasi

Country Coordinator

Info@bhaktimarga.al
+355688088778